reference

"Velice ráda doporučuji Kačku a její kouzelné lapače, do kterých pro Vás vloží záměr na přání. Mě takto vytvořila parádní osobní lapačové náušnice, které jsou nejen krásné s křišťálky a korálky, ale taky opravdu fungují. 🙂 Jejich záměr, který jsem si touto čarodějkou nechala do náušnic vložit, mi fungoval hned. Asi po 5 měsících jsem potřebovala záměr nový. Kačka mi vše vysvětlila a na dálku odstranila záměr původní, očistila je energeticky a poté vložila záměr nový. Je šikovná, spolehlivá, pečlivá a já velmi spokojená."
"Nina se ptá, jestli máš kouzelnou hůlku 🙂 No, děly se tu věci! Je to jiný... jde z toho energie. A je jakoby kompaktnější. Nemůžu ho skoro držet v rukou 😀 Raději jsem ho zase pověsila. Je to síla! A zážitek. Děkuju 🙂 Nina má miliardu otázek. Zajímá ji, jak čaruješ, rukama, tělem? A pořád tak zasněně říká: Ta Káťa umí fakt kouzlit!"
"Náušnice vyrobené pre mňa na mieru s názvom Bohyňa🙂 vždy keď si ich nasadim,tak sa tak aj cítim. Katka mala “ťažší” ukol,zadanie čo som jej zadala a zvládla to výborne . Tieto náušnice sú úplne iné než doteraz vyrábala a sú unikátne a ešte k tomu aj so Zámerom na mieru pre mňa. Ďakujem a veľmi si to vážim 😍 a Katkinu prácu zo ❤️ doporučujem ,robí to s nadšením a veľkou láskou a tieto náušnice sú toho dôkazom 💫💫💫"
"Již je to nějaký pátek, co jsem si u Katky objednala lapačové náušnice spolu se dvěma dalšími mini lapačky a všechny se záměrem. Tak nejen, že komunikace a veškeré ladění kolem (vybírání barev, kamínků, záměrů, peříček), byly s Katkou velice příjemné, tak i rychlost výroby a doručení předčily mé očekávání. Jinak Kačka mi poradila, abych na sebe nechala své náušnice se záměrem nějakou dobu působit. A že se mám ozvat za několik týdnů, zda vnímám změnu. No změna nastala hned po otevření balíčku 😃 Musím říct, že mé osobní lapačové náušnice s vetkaným záměrem působí stále intenzivně i po skoro 2 měsících a já se vnitřně naladila na daný záměr, který mě neuvěřitelně podporuje, posunuje. A bonus, cítím se s nimi hezky 🙏😇🌺 Děkuji Kači moc! Máš šikovné ruce a veliký dar ❤🥰"
"Chtěla bych poděkovat za skvělou magickou práci Kateřině Svobodové. Její šperky- amulety- náušnice jako lapače snů, se mi již nějakou dobu dost líbily, ale protože náušnice moc nenosím, jen jsem si je prohlížela. A Káťa, jakoby to tušila, mi přivezla na návštěvu jiný dárek. A to nádhernou velkou Sovu, kterou v inspiraci stvořila pro Čarodějku. Jsem velmi vnímavá k použitým materiálům a speciální větvička z Citroníku, na níž sedí, dřevěné korálky z kůry kokosového ořechu v očích, zobáček ze stříbrné náušnice s perletí, vše mě mile oslovilo a vnímala jsem preciznost při její tvorbě a lásku k Matce Zemi. Nechala mě si vybrat účel, ke kterému bude sova sloužit s tím, že dodatečně proběhne na dálku její magická aktivace. Rozhodla jsem se pro podporu ochrany domu před negativní energií. Po naší domluvě jsem Sovu při aktivaci cíleně pozorovala. Protože sama s energiemi pracuji a citlivě je vnímám, byla jsem zvědavá na celý proces. Vnímala jsem, jako by se jí načechrala peříčka, začala více zářit, zrcátkový korálek na břiše se rozzářil a pohled nasměroval na vchodové dveře. Někdo to může ohodnotit jako subjektivní pocity, ale já si pak vše ověřila ještě v meditačním napojení na Vyšší Já, kde jsem vnímala, že se Sova-ochránkyně přidala do již stávajícího systému ochrany domu v energetických rovinách. Magickou práci kolegyně dokáži ocenit a velmi citlivě si vybírám, jestli a s kým se v podobném procesu propojím. Načítám si i danou bytost, zda opravdu „umí“ nebo o tom jen mluví, a řekla bych, že s Káťou jsme si dost sedly do noty."